ביה"ס לטכנאים

+ קרא עוד
התחל ללמוד עכשיו!!

שוק העבודה בארץ זקוק בימים אלה לעובדים מיומנים במגוון מקצועות טכניים. אם אתם מחפשים מקצוע מבוקש, אם אתם רוצים למצוא את הדרך המהירה לתפקיד מאגר עם אפשרויות קידום מגוונות, לימודי טכנאי מוסמך יהיו הדרך הנכונה בשבילכם. עם גמר הלימודים תהיו זכאים לתעודה מקצועית, תעודת הסמכה מוכרת – במקצוע הרצוי לכם.

לימודי טכנאי מוסמך – בחרו ההתמחות וצאו לדרך

הביקוש לטכנאים קיים במגזר הציבורי וגם במגזר הפרטי. במעבדות, במפעלים, בחברות הייטק ובעוד מגוון רחב של ארגונים זקוקים לטכנאים מוסמכים. כדאי גם לשים לב כי לימודי טכנאי מוסמך יכולים לאפשר פתיחת עסק ולהציע שירות חשוב ללקוחות פרטיים או מוסדיים. לשכירים ולעצמאיים, זוהי דרך טובה למקצוע מבוקש. חשוב להוסיף כי טכנאי מוסמך יכול לעסוק בהתמחויות שונות והבחירה – כולה שלכם.

הדרך להתקדם בחיים!

במכללת אתגר הוותיקה והידועה תוכלו להתמחות במה שתבחרו ולקבל את כל הידע לו תזדקקו כדי להצליח בעיסוק שבו בחרתם. מה מתאים לכם ללמוד? במה מתאים לכם לעסוק? טכנאי חשמל או טכנאי מכונות, טכנאי תעשיה וניהול – בכל הכשרה תקבלו את מירב הכלים כדי להצליח. ומה עוד חשוב לדעת? לרשותכם מגוון סניפים ברחבי הארץ, כך שהנגישות גבוהה ביותר. כמו כן, יש אפשרות לבחור במסלול לימודים מהיר, לימוד ערב, לימודי בוקר או לימודים משולבים. כך, גם אם אתם בעלי משפחה, גם אם אתם אנשים עובדים, גם אם יש לכם עוד עיסוקים נוספים, תוכלו להשלים את הלימודים ובהחלט – להתקדם בחיים.

בואו ללמוד מהטובים ביותר

מדוע לבחור במסלול לימודי טכנאי מוסמך באתגר? יש לכך סיבות רבות, למשל – הלימודים הם באישור ופיקוח מה"ט. כל המשתתפים בלימודים מקבלים ליווי צמוד כדי להצליח ואפשר ליהנות ממסלול לימודים גמיש שיתאים גם לכם. המכללה פועלת מעל ל-40 שנה והכשירה דורות של אנשי מקצוע שהפכו למובילים בתעשייה. הבוגרים משתלבים במקומות עבודה נחשבים.

גם לכם מתאים להיקלט כעובדי מדינה או בתעשיות הצבאיות? רוצים לעבוד בבזק, ברשויות מקומיות, במכון התקנים או בייתר ארגונים מעולים? עכשיו גם אתם יודעים  – לימודי טכנאי מוסמך במכללת אתגר יובילו גם אתכם להצלחה אישית ומקצועית.